لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

روش های دخول از مقعد زن همراه با عکس و تصاویر

روش های دخول از مقعد زن همراه با عکس و تصاویر

انواع روشهای دخول همراه با عکس

روش های دخول از مقعد زن همراه با عکس و تصاویر

انواع روش های دخول با تصویر

در این پست از سایت دانلود آهنگ شاد برای شما روش های دخول از مقعد رو را قرار دادیم

به دستور کمیته فیلترینگ در تاریخ : 1395/12/16 ساعت : 17:28:45 شماره : 9512168455 این پست ویرایش و لینک دانلود و عکس ها حذف شدند

برای دیدن نوشته به ادامه مطلب بروید

روش های دخول از مقعد همراه با عکس و تصویر, روش های دخول از مقعد زن همراه با عکس و تصاویر, انواع روش های دخول با تصویر, انواع روشهای دخول همراه با عکس, آموزش روش های دخول با عکس, انواع روش های دخول با تصویر, روش های دخول عمیق همراه با عکس

روش های دخول از مقعد همراه با عکس و تصویر

از همه اگر زیر 18 سال سن دارید خواهشمندیم صفحه را ببندید.

روش‌های گوناگونی برای آمیزش جنسی وجود دارد که بیشتر جنبهٔ تفننی و لذت‌بخش دارد نه اصولی. در رابطه با فلسفهٔ آمیزش جنسی در هر حال هدف انجام دخول و ترکیب اسپرماتوزوئید و تخمک است و عمل توالد و تناسل و تنوع حالات بدن بیشتر تأثیر در تحریک و لذت جوئی دارد. حالات آمیزش بسیار متنوع و گاهی هم انواع عجیب هم وجود دارد. در این مقاله تعدادی از آنها شرح داده می‌شوند.

روش دخول رو در رو

این روش یکی از معمول‌ترین، طبیعی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین  روش‌های آمیزش است که بسیاری آن را انجام می‌دهند و بدین صورت است که زن به پشت خوابیده به صورت تاق باز در زیر قرار گرفته و پاهای خود را به اندازه‌ای که احساس راحتی کند باز می‌کند و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول را انجام می‌دهد. این حالت راحت ترین حالت آمیزش است و به علت افقی قرار گرفتن مهبل یا بدن زن و جهت آلت مرد ورود و خروج به آسانی انجام می‌گیرد و دخول کامل می‌باشد و جهت کامل تر داخل شدن آلت مرد پاهای خم شده زن بر روی شکم تا می‌شود در این صورت آلت زن کاملاً در معرض دید مرد قرار می‌گیرد و تماس آلت مرد با دیواره مهبل نیز تامین می‌شود ضمناً مرد از روبرو به سینه‌ها و صورت و بدن زن جهت تحریک بیشتر دسترسی کامل دارد.. روش یاد شده پذیرفته ترین روش در آدمیان است.

 

در این حالت بهتر است که هر از چند گاهی مرد تمام بدن خود را با بدن زن تماس بدهد، ولی در این میان توجه لازم به توانایی جسمی زن داشته باشد که باعث فشار و تنگی نفس زن نشود. در صورتی که مرد دو دست خود را بصورت عمودی در طرفین سینهٔ زن روی زمین قرار دهد که وزن بدن را تحمل کند، فعالیت جنسی از کیفیت بهتری برخوردار می‌شود به این علت که زن آزادی عمل و امکان تحرک بیشتری داشته و البته حس لامسه زن هم بدلیل تماس قسمت‌های بالای قسمت زنانگی با بدن مرد تحریک می‌شود و همچنین تنگی نفس در زن به وجود نمی‌آید.

فعالیت‌های جانبی در روش دخول رو در رو

یکی از بهترین کارهای جانبی در این نوع آمیزش نوازش کردن و بوسیدن زن است. زن هم می‌تواند با نشان دادن علاقه به نوازش شدن و به بوسیده شدن و کمک به حرکات بالا و پایین مرد و کشیدن نفس‌های عمیق و با احساس مرد را تحریک کند. میزان لذت جنسی در این وضعیت ۷۰٪ برای مرد و ۳۰٪ برای زن است.

دوران بارداری

برای دوران بارداری می‌توان از این روش استفاده کرد ولی باید توجه داشت که برای جلوگیری از وارد شدن فشار به شکم و بچه، پاهای زن نباید زیاد باز شوند یا بالا برده شوند و همچنین بهترین حالت این هست که پاهای زن به صورت باز بر روی ران‌های مرد قرار گیرد و مرد به صورت نشسته که پاهایش در اطراف زن قرار دارد یا به صورت ایستاده در صورتی که زن در لبه تخت دراز کشیده‌است، عمل دخول را انجام دهد.

download

لینک دانلود و محتوا به دستور واحد اجرای دستورات دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شد

انواع روش های دخول با عکس, بهترین روش های دخول با تصویر, روش های دخول با عکس, حالت های دخول با عکس, روش های دخول با تصویر, انواع روشهای دخول همراه با عکس, آموزش روش های دخول با عکس, روش های دخول همراه با عکس, حالت های دخول با تصویر, روش های دخول با همسر, بهترین روش های دخول با تصاویر, روش های مختلف دخول با عکس, آموزش روشهای دخول با تصویر, روش های دخول مقعدی با عکس, آموزش دخول, روش های دخول از مقعد همراه با عکس و تصویر, روش های دخول از کون, روش های دخول همراه با عکس و تصویر

http://telegramsoft.net/wp-content/uploads/2017/07/download.png

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
}