ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

شماره تلفن دخترا برای صیغه دوستی ازدواج

شماره تلفن دخترا برای دوستی در تهران

شماره ی تلفن دختر برای دوستی


شماره تلفن دخترا برای دوستی, شماره تلفن دختر, شماره تلفن دخترا, شماره تلفن دخترای اهل حال, تلفن دخترا برای دوستی, شماره تلفن دختران دانشجو, تلفن دختر دوستی

شماره تلفن دخترا برای دوستی, شماره تلفن دختر, شماره تلفن دخترا, شماره تلفن دخترای اهل حال, تلفن دخترا برای دوستی, شماره تلفن دختران دانشجو, تلفن دختر دوستی

برای دیدن به ادامه مطلب بروید

شماره تلفن دخترا برای دوستی,شماره تلفن دختر,شماره تلفن دخترا,شماره تلفن دخترای اهل حال,شماره تلفن دخترا برای دوستی,شماره تلفن دختران دانشجو,عکس دختر ایرانی با شماره تلفن,شماره تلفن دختر ایرانی تهرانی,لیست شماره تلفن دختر,شماره تلفن دختر ایرانی,جدیدترین لیست شماره تلفن دختر

دوست یابی ( دوست پسر – دوست دختر )  ( دوست دختر یابی – دوست پسر یابی)

 گذاشتن شماره برای دوستی با دختران /

گذاشتن شماره برای دوستی با پسران

شماره تلفن دوست دختر

 شماره تلفن دوست پسر

با یک جستجو در اینترنت که چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد طومار بلندی از اسامی این سایت ها در جلوی چشم  ظاهر می شود. سایت هایی که  تعداد بیشماری از آن ها بدون نیاز به فیلتر شکن باز می شوند. دسترسی به این سایت ها اصلا کار سختی نیست.

این گزارش کوتاه، مجال گفتن همه چیز درباره این سایت ها را ندارد. گفتنی ها بسیار است و صدالبته همه می دانیم که با این صرفا “گفتن ها” کاری از پیش نمی رود. هزاران جوان این سرزمین در هوای مسموم این سایت ها نفس می کشند. چرا کسی به فکر سپیدهایی که سیاه می شوند، نیست

دختران و پسران جوان ساده که شماره های خود را در اختیار این سایتها قرار می دهند.

                            این کرم های آلوده از جوانان چه می خواهند

سایت های دوست یابی متن چت بین دختر و پسرها

این معضل از خیابان ها و پارک ها به اینترنت هم کشیده شده. نه همین تازگی ها که ازخیلی وقت پیش، اما انگار هیچ کس صدای زنگ

خطر این حادثه شوم و نامبارک را نمی شنود.آن هایی که مسوولند و بی مسوولیت، انگشت هایشان را با اصرار در گوش کرده و هیچ

 نمی شنوند. هیچ نمی دانند که دختر، پسرهای جوان در دنیای مجازی اینترنت، سر از سایت های دوست یابی در می آورند

سایت هایی که بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خودشان اند. رواج روابط نامشروع بین دختر و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجر دها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوان ها دارد، تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد

ماهیت سایت های دوستیابی

مرسی …، دوست یابی در عرض دو سوت!!!،سایت دوست یابی لاوستان! ،بنگاه دوست یابی! دوستی های ماندگار! دوست یابی بهانه! برخی از این سایت ها هستند که بدون هیچ نظارت قانونی در حال فعالیت اند.

افراد بعد از گذاشتن بعضی مشخصات و شماره تلفن خود در این سایت ها به عضویت آن در می آیند و بعد سایت امکان پیدا کردن دوست از هر قماشی که فکرش را بکنید، به اعضا می دهد. هیچ محدودیتی برای پیدا کردن دوست، در این سایت ها وجود ندارد !

بعضی ها دنبال دوست دختر های زیبا می گردند و بعضی ها از نوع باوفایش را می خواهند! سایت های دوست یابی پر هستند از جملاتی با این مضمون:

دنبال یه دوست دختر خوب می گردم، اگر کسی هست به این شماره زنگ بزنه.

سینا هستم از تهران، یه دوست خوب می خوام. کسی هست؟!!

مردی هستم ۴۰ ساله، متاهل!! دنبال یک خانم جوان برای آشنایی هستم!

جامعه مجازی گوهردشت، در بخشی از مطالب خود با کمال افتخار! آورده است که دو نفر از کسانی که در این سایت با هم آشنا شدند، ازدواج کردند. سعید و سارا از سایت یک سکه بهار آزادی هم به عنوان جایزه دریافت کردند!!

سایت های دوست یابی( متن چت بین دختر و پسرها)

در یکی از این سایت های عین این جملات آمده: دوست دختر یابی اینترنتی، خیلی سخت تر از دوست پسر یابی غیر اینترنتیه ،چون معمولا پسرا باید منت بکشند تا دخترا انتخاب کنند.

پسرا به دو گروه تقسیم می شن:

۱) قیافه دار

۲) قیافه ندار

که قیافه دارها به دو گروه تقسیم می شن:

الف) قیافه دار پول دار…. مسه …

ب) قیافه دار پول ندار

قیافه دار پولدار اصلا همینجوری نونش تو روغنه. یعنی بچه مایه دار باشی قیافه هم داشته باشی، همینجوری دخترا می میرن واست. تازه اگه بری رپ بخونی، دیگه نورعلی نور. دیگه دخترا خودشونو هلاک می کنن(البته دخترا همین طوری هلاک پسرا هستن….حالا البته می تونی واسه اینکه همه بفهمن مایه داری یه زنجیر طلا بندازی گردنت. یقه لباستم باز بذاری که این پشم و پیلی سینت بزنه بیرون. یا یه گلوبند بندازی گردنت با پلاک جمجمه دیگه مطمن باش مخ رو زدی مگه اینکه تازه از امین آباد فرار کرده باشی.

قیافه ندار پول دار هم ناراحت نباشه. زیاد کارش سخت نیست. مایه که داره…از قدیمم که گفتن: “پول داشته باش، سر سبیل شاه نقاره بزن”. می ری یه حلقه میندازی تو گوشت. موهاتم بلند می ذاری تا زیر مهره پنجم کمرت (نکته کنکوری). یه ادکلن سانیاریکل (امیدوارم اسمشو درست گفته باشم) هم می زنی به خودت.

بعدش راه می ری تو کوچه و هر دختری که دیدی بهش تیکه می ندازی. مثلا: …ساعت من برقش رفته مواظب باش نگیردت…حیف که دندونامو تازه واکس زدم وگرنه بوست می کردم (خداییش چه ربطی داشت؟؟؟)…

آره خلاصه یکی از اینا رو می گی به هر کی که دیدی تا بالاخره یکیشون بهت بخنده و بعد دیگه؛ ای یار مبارک بادا…

قیافه دار پول ندار هم خیلی مشکل نیست کارش. یعنی اصولا قیافه داره دیگه؟؟؟ باید بره بگرده یه دختر مایه دار پیدا کنه که براش خرج کنه. بگرده و بگرده و بگرده تا بالاخره یه دختر مایه دار ولی خر و احمق پیدا کنه و شروع کنه جلوش رژه رفتن.تا بالاخره دختره تحت شرایط غیر عادی روحی و روانی قرار بگیره و بیاد طرفت. اونوقته که باید نقش یه پری معصوم رو (که اتفاقا چقدرم به پسرا میاد) بازی کنی و اصلا نگاهشم نکنی. همش بهش می گی که من تو رو به چشم خواهرم می بینم. اصلا وضع خونواده ما و شما خیلی با هم فرق داره. ما در یه سطح نیستیم.

برات دعا می کنم خوشبخت بشی خواهر خوشگلم (دروغ که خناق نیست بیخ گلو رو بگیره) کتور هم که نمیندازه تازه مصلحتی هم هست…)). تو خوش باشی…گور بابای دل من. اگه دل طرف سنگ هم باشه بهت نه نمیگه… اینجا دیگه دام رو پهن کردی و دون هم پاشیدی و باید منتظر بشی تا به وقتش بندو بکشی و کبوتر پرشکسته بی بال و پر مظلوم رو بدوشی.

قیافه ندار پول ندار خداییش دل سوزوندن داره. اگه کسی تو امین آباد دختر خوب سراغ داره شماره نریمان رو بهش بده تا با هم اس مس اس بازی کنن. پس دو راه بیشتر نداره، یا بره سراغ دوست دختریابی اینترنتی یا بره بمیره.که من ترجیحا روش دوم رو پیشنهاد می کنم.

هر کس اجازه دارد در این سایت ها با هر ادبیاتی صحبت کند و از هر اصطلاح رکیکی استفاده کند. بعضی از پیغام –درخواست های مطرح شده در این سایت ها آنقدر وقیحانه هستند که بازگویی آن ها مقدور نیست.

جای تأسف و تعجب بسیار دارد که چطور این سایت ها به این سرعت رشد می کنند، به راحتی به حیات بی شرمانه شان ادامه می دهند و هیچ گونه نظارتی بر کار آن ها وجود ندارد.

جالب است که این سایت ها برای خودشان قوانینی هم دارند. بخشی از قوانین!!! خود تصویب کرده این سایت ها را بخوانید:

“از شما مراجعه کننده خواهشمند است برای دوست یابی یا به یکی از داوطلبین زیر مراجعه نموده و یا با ارایه مشخصات خود اقدام به دوست یابی نمایید. در ضمن خواهشمند است در صورت توافق طرفین با درج نظر مبتنی بر حذف اسم طرفین، شما با خیالی آسوده به روابط دوستانه خود می پردازید.”

خواهشمند است برای ثبت نام خود مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

۱٫ ابتدا نام و نام خانوادگی خود

۲٫ سپس ایمیل و یا شماره تماس ، فاکس و . . .

۳٫ و حداکثر در ۳ سطر مشخصات فردی خود را با جنسیت خود شرح نمایید.

۴٫ جنسیت مورد علاقه خودرا که مایل با گفت و گو با او هستید را درج نمایید.

توجه داشته باشید نظرات به صورت کاملا خصوصی برای نویسنده فرستاده خواهد شد و در صورت تایید حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد، در سایت درج خواهد شد.

مژده!!!: به زودی این سایت تبدیل به یکی از بزرگترین سایت های بین المللی دوستیابی خواهد شد!!!

توجه: این سایت در قبال مسئولیت بعد از درج، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت!!لذا با توجه به شناخت کافی! طرف دوست خود را پیدا نمایید!

بله! این حقیقتی است که در حال حاضر وجود دارد. قضاوت با شما…

http://telegramsoft.net/wp-content/uploads/2017/07/download.png

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تاکنون 209 نظر ثبت شده است.

 1. من مجیدم 23 سالمه دانشجو هستم و دوست دارم با دختر خانم زیر 20 سال گفت و گو کنم البته تو شهر یزد

 2. یه خانم خوب واسه یه دوستیه خوب و دوست داشتنی (شایدم ازدواج)
  فقط خانم های مهربون و با حساس
  شایانم متولده ۶۸
  09358602622

 3. سلام دنبال ی خانوم خوب هستم از تهران ،من ۲۵ سالمه لطفا ایمیل بزنید ممنون
  matiin222@yahoo.com

 4. من عرفانم ۱۷سالم با دختر گفت وگو کنم

 5. من عرفانم دنبال گفت وگو با دختر هستم من۱۷سالم است

 6. سلام من کیومرث زارع هستم22سالمه ازسنندج دنبال یک دوست دخترم برای زندگی بهتر و موثر در این زمینه نیز برآورده شود و در آینده نزدیک برنامه های خود را برای ازدواجم فراهم بکنم.اینم شمارم 09015263978

 7. سلام مهدی ام 24 ساله از تهرون ، راستش خیلی خیلی خیلی دوس دارم با یه خانوم دوجنسه از تهران آشنا شم 🙂
  قدم 182
  وزنم 80
  قیافمم خوبه بد نی( عکسم پروفایل لاینم هس)

  هم آیدی لاینمو گذاشتم هم اسکایپ
  فقط و فقط دوجنسه ها ادد کن

  line id : sogand_kiyan

  skype id : mehditakkk2

 8. پسری هستم ۱۸ساله ودوست دختر میخوام

 9. من محمدم .18ساله ازکرمان ( دانشجو)دوست دارم با یه دخترخانم 17یا18ساله گفتگوکنم

 10. سلام من 27 سالمه دنبال یه دختر واسه ازدواج هستم فوق لیسانس آی تی دارم چون خودم فعلا بیکار هستم اگه شاغل باشه بهتره اینم ایمیلم ایمیل بدید

 11. سلام.من مریم هستم.اگه دوست داشتید اس بدین

 12. مصطفی هستم ۳۰سالمه دنباله یه خانومه خوبو باهال و احساساتی میگردم برایع دوستیه ماندگار اهله تهران شماره تماسم شغلمم ته تو رویه بدن هستش منتظر تماستون هستم.

 13. سلام پیام هستم22ساله دانشجو
  تنها هستم یک خانم یا دختر خانم
  سن و ظاهر برام مهم نیست فقط

 14. ن داریوش هستم ازرودهن30سالمه ومیخوام بیه دختر زیر 23سال گفتگو کنم .تهران باشه

 15. سلام ی دوست دخترمیخوام که وفاداروتصمیمم ازدواجه

 16. سلام کسی هس جوابمو بده

 17. سلام من خیرالله از اصفهان دوست دارم با یه دختر وفادار و پایه دوست بشم اگر بود پیام بده راستی من 15 سالمه و هم سن خودم باشد یا کوچکتر

 18. خیلی باحالین بخدا خخخخخ

 19. مجیدم 28 ساله دوس دختر میخوام وفادار شاد اهل تفریح ….

 20. سلام من امیر هستم از تبریز دوست دارم با یه دختر خانوم 24 ساله از تبریز دوست باشم

 21. سلام من آرمان 32 ساله.دوست دارم با يه خانم بیوه با ادب خوب زیبا هم سن خودم صیغه کنم نیاز مالی هم نداشته باشه یا از اصفهان یا تهران.اگه کسی با این مشخصات هست اول پیام کوتاه

 22. من یه دوست دختر میخوام 20 سالمه از تهران

 23. دختر بچه همدان یا تهران سن زیر 28 سال پایه رفاقت

 24. مهدی ام 25 سالمه از اهواز اگه دوست داشتی منم پایم

  • سلام. من دنبال یک خانم برای صیغه کردن هستم. ساکن تهرانم و دانشجو هستم اگه خانمی مایل باشه پیام بده لطفا بین 20 تا 35 سال.

  • سلام. خانمی مطلقه برای صیغه کردن اگه کسی هست شماره بدم در ارتباط باشیم. ساکن تهرن هستم.

 25. سلام یک دختر خوب میخوام برای دوستی

 26. شاهرخ هستم 30 ساله از اصفهان میخوام باخانومی از اصفهان رابطه دوستی داشته باشم خیلی تنها هستم

 27. من علی وفایی هستم ۱۹ساله دوست دوختر میخواهم

 28. سلام،من پسری هستم ۱۸ساله و دنبال یه دختر مهربون و اسلامی و ترجیحا چادری میگردم

 29. سلام من حسین نایبی هستم باسی ودوسال سن این شماره منه میرزایی خ جعفرزاده من یکی رومیخوام که بعدازاشنایی باخانوادم بیام خواستگاری

 30. حیدر25ازابادان دوست دختر خوشکل میخوام

 31. خانوم برا صیغه بزنگه

 32. الکی دادم شماره.

  • سلام مهسا خانم سروش هستم اگه دوس پیدا نکردی خدا یکی آخرشو فرستاد واست تنها نباشی

  • سلام،یه دوست دختر خوب و باحال میخام تو رنج 21 سال خودم 22 سال از تهران

  • سلام من حمیدرضا هستم یه خ بیوه یا طلاق گرفته میخوام بین سن ۱۸تا ۲۵ برا صیغه جا ومکان هم داشته باشه بچه همدان

 33. سلام من ۱۵ سالمه میخوام بایه دختر چت کنم

 34. سلام من ۱۵ سالمه میخوام بایه دختر چت کنم احل اسلامشهر هستم

 35. سلام. 26 سالمه دنبال یه خانم میگردم واسه دوستی. دختر یا

 36. سلام. 26 سالمه دنبال یه خانم میگردم واسه دوستی. دختر خوب میخام که تک پر باشه. از تهران
  اینم شمارم.

 37. سلام پسری هستم 20سالم هست
  دنبال یه دختر زیر بیست برای دوستی میگردم

 38. چند سالته دختر باحال بگو من 24 سال دارم

 39. سلام.نسیم هستم لطفا پسر28با فیس مناسب تماس بگیره

 40. سلام من عاشق خانوم های دوجنسم دوجنسه واقعی خوشگل از تهران یا کرج هست زنگ بزنه * صفر نهصدو سی ششصد هشتادو چهار پنجاه
  ای ای دی تل پی ام بدع telegram.me/

 41. سلام من دنبال دوست دختر خوب و باادب و خوشگل باشه همین

 42. فرزاد هستم از زنجان خانم های خوب بهتون معرفی میکنم و مشتری های گرامی میتوانن از مکان خودمان استفاده کنن

  فرزاد
  دوستان توجه داشته باشن هزینه اول گرفته میشود
  لطفا الکی مزاحم نشد و به خودتان احترام بزارید ساعت پاسخ گوی از 8صبح تا 20 شب

 43. با سلام سعید هستم ۲۶سالمه دنبال یه دختر یا خانوم خوب برا دوستی پایه هستم تا اخرش بدون خیانت و نامردی از زاهدان فقط

 44. سلام من خیلی دوست دارم با خانم های جوون مجرد یا بیوه صحبت و یا دوستی نزدیک داشته باشم در استان تهران

 45. یه صیغه ای بین ۲۵تا۳۵

 46. ooooooooooooooo

 47. علی هستم 18 ساکن تهران
  دوست دارم با ی دختر هم سن خودم ساکن تهران گفت گو کنم

 48. سلام..

 49. درود.جهت کارخیرلطفاتماس بگیریدیاپیام بدید

  • حامد هستم یه دخترخوب میخواستم برای دوستی اینم شماره من ایران نیستم اگه یه دخترپیدابشه میام ایران وات ساپ وتلگرام هم دارم

 50. بهنام هستم دنبال یه دختر خوشگل واهل حال میگردم اینم شمارمه

 51. یه دختر خوب و با وفا واسه دوستی سالم وعاشقانه میخوام کسی هست زنگ بزنه

 52. Sallam.omid hatam az mashad sen 19

  be donbal eh doost dokhtar khob hastam

 53. واقعا شما چه گودزیلاهایی هستید یعنی اینقدر توکف هستید. وووووااای شرمه من دهه هفتادیم به حالتون متاسفم خدابخیرکنه

 54. سلام من به دنبال دوست دختری میگردم که اندام زیبا داشته باشه این هم تلفن من

 55. سلام دنبال يه دوست دختر هستم از تهران يا كرج

 56. سلام دنبال ی کیس مناسب برای ازدواج از خرم آبادم من پسرم 28 سالمه اینم شماره تماسم برای آشنایی بیشتر09019654591

 57. سلام من النازم دو هفته تهران دو هفته مشهد عاشق پسرام اونم پایه هاش زنگ بزنین .خرجم میکنم اگه ازتون خوشم بیاد

 58. من عاشق خانمای دوجنسه هستم اگه کسی هس واسه رفاقت دوستی و………..پیام بده

 59. مهتاب سجادی
  برای دوستی بهتون احتیاج دارم .کرمانشاهی هستم
  متولد۶۹ .دانشجوی ارشد دانشگاه فرهنگ و هنر تهرانم

 60. سلام مریم هستم اهل اهواز ۳۵ سالمه دنبال صیغه یا مرد برا زندگی میگردم همه جوره پایه خستم تینم شمارم

 61. مهتاب سجادی هستم به یه دوست خوب احتیاج
  پایه همه چی هستم متولد ۶۹

  • سلام.من رضا هستم 33 سالمه.دنبال هیچ برنامه ای هم نیستم.به دوستی تلفنی هم راضیم.هر موقع هم نخواستی حق مسلمته قطع رابطه کنی.اینم شماره ام09108558315

  • سلام مهتاب خانم میتونی رو دوستی من حساب باز کنی

  • خوب من که هستم باهم جور میشیم اشمارتپ بفرست تماس بگیرم

 62. Party یا برنامه دسته جمعی داشتید خبر کنید
  تهران شاهین شمالی

 63. من دختر ۱۴ و۱۵ ساله می خوام با ادب باشه در تهران باشه

 64. من دختر ۱۴ و۱۵ ساله می خوام با ادب باشه در تهران باشه فقط خوب باادب زیبا دوست داشتنی

 65. من دختر ۱۴ و۱۵ ساله می خوام با ادب باشه در تهران باشه فقط خوب باادب زیبا دوست داشتنی فقط تلگرام حرف بزنیم این

 66. دختر 14ساله ميخوام

 67. دختر 14ساله ميخوام

  • سلام من دنبال یک دوست هستم همه جوره ساپورتش میکنم اونم همینطور من دانشجوی رشته ی پرستاری هستم اگه کسی هست بزنگه برای سکس هم هستم 09373904834اگه کسی هس ک شرایطش ب من میخوره برای سکستل سکس چت پایه اممممم

  • سکستل سکس چت پایه میخوام هات هاتم لطفا تماس بگیریید 09373904834

 68. دختر14ستله ميخوام

 69. سلام ممنون از ستیت خوبتون

 70. من دنبال یه دوست داختره 13 و 14 ساله هستم پایه هوه چیشم میمونم

 71. سلام مهتاب من پایه همه جور که بخوای هستم به این شماره بزنگ

 72. ی دختر یا زن از خرم اباد بزنگه

 73. محسن شفعی هستم دنبال دوست دختر باحال میگردم اینم شمارم

 74. سلام دوست دختر میخوام از تهران یا کرج

 75. یه دختر خوب واسه دوستی بیاد تلگرام یا بزنگه متولد 77 هستم

 76. سکس تل تر و تازه مخصوص سال نو… فقط دخترای حشریش بزنگن همونایی که همیشه لای پاهاشون خیسه.آرش

 77. احمد 27 از اهواز متاهل دنبال بک خانوم برای دوستی سالم هستم لطفا روزهای جمعه و شنبه اس بدین از مدیر سایت کمال تشکر را داریم

 78. سلام شهرام هستم از کرج دنبال یه دختر برای سکس میگردم اگه دختر خوبی باش ساپرتشم میکنم فقط برای شارژ گرفتن تماس نگیرین خانم های بالای 30 تماس نگیرن در ضمن جا ندارم دختر ه تهرانی هم باشه قبوله اینم شمارم

 79. سلام محمدرضا م سالمه ی دختر برا دوستی میخام من پاش میمونم مرسی
  شمارم:

  از سکس و از اینجور چیزا خوشم نمیاد زیاد.

 80. علیرضا از سمنان یک دختر یا زن زیر ۳۰ سال برای دوستی و سکس میخوام از نظر مال ساپورتش میکنم

 81. سلام دوست دختر میخوام از تهران یا کرج اگر هست پیام بده

 82. قلب من جایگاه کسی است که شقایقها حسرت آنرا میخورند.

  لطفا فقط اگر شرايطمو دارين بزنگين: خانوم بيوه يا مطلقه با شخصيت و معتقد و با کلاس مستقل و ساکن تهران و شاغل ميخوام

 83. سلام من یه دوست دختر برای ازدواج میخوام تشک

 84. سلام من پسر 14 ساله تهران هروی دختر هم سن بیاد @hoseinkhalili

 85. سلام من دوست دختر 17تا20 سال میخوام همه جوره با هم باشیم
  از لحاظ مالی ساپورتش میکنم

 86. سلام یه خانم میخوام برای صیغه تو زنجان باشه

 87. سلام یه خانم میخوام برای صیغه تو زنجان باشه

 88. یه خانم میخوام برای صیغه تو زنجان باشه

 89. يك خانم برا صيغه در اصفهان سن كم

 90. عباس ۳۵ ساله یه دختر خوب و خانوم برا ازدواج

 91. علی از کیش نیاز به زن صیغه بیوه باشد یا دختر حصایبی صابورتش میکنم مشکل بولی ندارم

 92. هادی از مشهد سن۲۴ ساله نیازمند خانوم برای صیغه از مشهد لطفا زیر ۲۵سال خبر بده با تشکر

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
}